Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik samochodowy - Mechanik

VIVA INWESTYCJE Sp. z o.o.

  • Pyskowice

    Pyskowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych i dostawczych

  • współpraca z zespołem serwisowym

  • naprawy bieżące

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,

  • znajomość budowy samochodów ciężarowych

  • wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej

  • mile widziane wykształcenie techniczne samochodowe,

  • prawo jazdy kat. B ( mile widziane C,E )

  • umiejętności podstawowej obsługi komputera

To oferujemy

  • perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • jasny, motywujący system wynagradzania

  • atrakcyjne warunki pracy

  • praca na pełny etat

Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Viva Inwestycje to jedna z najnowocześniejszych autoryzowanych stacji obsługi samochodów użytkowych Mercedes-Benz w regionie. Firma prowadzi również, sieć warsztatów, stacje paliwowe oraz wiele innych.

Przewiń do profilu firmy