Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik samochodowy - Serwisant instalacji gazowych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma „Nagaz Stefanowski” powstała w 1993 roku i od samego początku działalności specjalizuje się w montażu i serwisie samochodowych instalacji gazowych oraz diagnostyce i naprawie benzynowych układów wtryskowych i zapłonowych.

    W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    Elektromechanik samochodowy
    - Serwisant instalacji gazowych
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • diagnostyka i naprawa układów benzynowych i zapłonowych
    • diagnostyka i naprawa samochodowych instalacji gazowych

    Wymagania:

    • wykształcenie z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej
    • Znajomość benzynowych układów wtryskowych i zapłonowych
    • Znajomość samochodowych instalacji gazowych oraz doświadczenie w pracy przy nich mile widziane
    • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzenia
    • bardzo dobre warunki pracy, wszelkie niezbędne narzędzia
    • miłą atmosferę pracy
    • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

    Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: 601 39 50 15, bądź za pośrednictwem przycisku przesłać do nas CV

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”