Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik samochodowy

MM CARS PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleje Jerozolimskie 237

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie diagnoz oraz wykonywanie napraw i obsługi pojazdów Jaguar Land Rover zgodnie ze standardami producenta

  • Prowadzenie dokumentacji naprawy pojazdu

  • Staranne wykonywanie zleconych prac

  • Dbanie o stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień elektryki i elektromechaniki samochodowej

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej producenta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy

  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Możliwość rozwoju

  • System szkoleń

W czerwcu 2021 uruchomiliśmy Autoryzowany Salon i Serwis prestiżowych marek – Jaguar i Land Rover.

MM Cars Premium wchodzi w skład MM Cars Group, gdzie historia firmy ma swój początek w 1991 roku. Tworzący ją pasjonaci od samego początku dążyli konsekwentnie do jednego celu. Chcieli stworzyć przyjazne miejsce, w którym będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy w wyborze najlepszego dla Ciebie samochodu. Dzięki tysiącom zadowolonych klientów mamy pewność - udało się!

Stwórz z nami zespół specjalistów

Przewiń do profilu firmy