Logo Pracuj.pl

Elektromechanik - serwisant

Stalco IndustriesO firmie

Stalco Industries

Cementowa 1

Nowa Huta

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych w maszynach,
  • Umiejętność diagnozowania i napraw usterek w podzespołach elektrycznych i elektronicznych,
  • Umiejętność korzystania z różnych źródeł wiedzy takich jak dokumentacja techniczna, schematy elektryczne,
  • Kontrola jakości zmontowanych elementów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie-techniczne: elektryk, mechanik, automatyk lub pokrewne,
  • Znajomość zagadnień z dziedziny układów elektryki (znajomość schematów elektrycznych, sterowniki PLC),
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Dokładność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • Pakiet socjalny,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Pracę w zespole doświadczonych współpracowników,
  • Możliwość grupowego ubezpieczenia zdrowotnego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Pakiet socjalny

Firma STALCO-INDUSTRIES z siedzibą w Krakowie, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni od zaraz osobę na stanowisko:

Specjalizujemy się w produkcji maszyn służących do recyklingu odpadów. Nasze urządzenia sprzedajemy głównie na terenie Europy Zachodniej. Wysoka jakość wyrobów cieszy się coraz większym uznaniem, a to skutkuje większym zainteresowaniem również wśród polskich firm.

Miejsce pracy

Kraków i wyjazdy serwisowe na terenie kraju.

Elektromechanik - serwisant, Cementowa 1, Nowa Huta, Kraków