Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - serwisant

Stalco Industries

Cementowa 1

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych w maszynach,

  • Umiejętność diagnozowania i napraw usterek w podzespołach elektrycznych i elektronicznych,

  • Umiejętność korzystania z różnych źródeł wiedzy takich jak dokumentacja techniczna, schematy elektryczne,

  • Kontrola jakości zmontowanych elementów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie-techniczne: elektryk, mechanik, automatyk lub pokrewne,

  • Znajomość zagadnień z dziedziny układów elektryki (znajomość schematów elektrycznych, sterowniki PLC),

  • Uprawnienia SEP do 1kV,

  • Dokładność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • Pakiet socjalny,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Pracę w zespole doświadczonych współpracowników,

  • Możliwość grupowego ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Pakiet socjalny

Firma STALCO-INDUSTRIES z siedzibą w Krakowie, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni od zaraz osobę na stanowisko:

Specjalizujemy się w produkcji maszyn służących do recyklingu odpadów. Nasze urządzenia sprzedajemy głównie na terenie Europy Zachodniej. Wysoka jakość wyrobów cieszy się coraz większym uznaniem, a to skutkuje większym zainteresowaniem również wśród polskich firm.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Kraków i wyjazdy serwisowe na terenie kraju.