Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik/Serwisant z językiem angielskim

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 18.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

    Lokalizacja: Kutno, łódzkie / Polska centralna
    nr ref. ref. PRAC/SER/KUT

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie i pomoc techniczna dla klientów firmy,
    • Szkolenia dla klientów,
    • Analizowanie usterek,
    • Prowadzenie napraw elektronicznych,
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne, elektroniczne lub podobne),
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1) – warunek konieczny,
    • Doświadczenie w serwisowaniu i obsłudze urządzeń technicznych,
    • Wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki,
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych dotyczących m.in. schematów elektrycznych,
    • Dobra znajomość obsługi komputera,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do odbywania wyjazdów na terenie kraju,
    • Gotowość do relokacji do Kutna (woj. łódzkie).

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów technicznych,
    • Znajomość języka niemieckiego,
    • Uprawnienia SEP do 1 kV kategorii E lub D.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość używania na co dzień języków obcych,
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Ciekawy charakter pracy - połączenie pracy stacjonarnej (ok. 80% czasu pracy) z pracą w terenie ( ok. 20% czasu pracy)
    • Miejsce pracy: Kutno, woj. łódzkie

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim za pomocą przycisku Aplikuj z podaniem w tytule wiadomości nr ref. PRAC/SER/KUT

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.