Elektromechanik

  • Siechnice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-30
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-12-30)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    3LP SA to jedno z największych centrów logistycznych w Polsce, oferujące zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych podmiotom z sektora e-handlu.
    W związku z rozbudową, a także intensywnym i dynamicznym rozwojem,
    TWORZYMY NOWE MIEJSCA PRACY.
    Obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:
    ELEKTROMECHANIK
    Miejsce pracy: Siechnice
    nr. Ref: 2/2018

    Twoje obowiązki:

    • Systematyczna kontrola sprawności i stanu technicznego urządzeń i maszyn zgodnie z harmonogramem
    • Wykonywanie zaplanowanych prac konserwacyjno-remontowych
    • Szybkie i skuteczne usuwanie zgłoszonych awarii urządzeń i maszyn
    • Wykonywanie drobnych prac konserwacyjno-porządkowych w obrębie całego zespołu obiektów
    • Prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej awarii i przeglądów
    • Opieka nad magazynem części zamiennych oraz archiwum DTR
    • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i instalacji oraz o porządek w miejscu pracy
    • Raportowanie przełożonemu o stwierdzonych nieprawidłowościach

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie min. zawodowe: elektryczne/elektromechaniczne
    • Znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i mechaniki
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją urządzeń i instalacji
    • Uprawnienia eksploatacyjne SEP w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów i montażu - min. do 1KV
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
    • Umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki
    • Znajomość i doświadczenie w pracy z układami pneumatyki i hydrauliki stosowanymi w przemyśle
    • Uprawnienia pow. 1kV D i E

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej i stabilnej firmie
    • Dogodne warunki pracy i przyjazną atmosferę
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Uczestnictwo w MyBenefit
    CV wraz z listem motywacyjnym prześlij poprzez przycisk APLIKUJ.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

    Administratorem danych jest 3LP S.A. z siedzibą w Siechnicach przy ul. E. Kwiatkowskiego 24.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.)
    Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.