Oferta pracy

Elektromechanik

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego.

  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę, zgłaszanie kierownictwu poważniejszych awarii.

  • Dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu.

  • Udział w pracach remontowych.

  • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Remonty podzespołów, stanowiących moduły zapasowe do maszyn.

  • Uczestnictwo w testach nowych artykułów.

  • Współpraca z serwisantami fabrycznymi maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

  • Wykształcenie min. średnie zawodowe / techniczne (mile widziane: o profilu elektrycznym lub pokrewnym).

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w służbach utrzymania ruchu.

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń.

  • Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Pakiet medyczny

  • Karta multisport

  • Nielimitowana kawa i herbata

  • Premia za brak absencji

  • Okolicznościowe świadczenia pieniężne

  • Piknik rodzinny raz w roku

  • Ubezpieczenie na życie w PZU

  • Dodatek za system czterobrygadowy (16% płacy zasadniczej)

  • Programy szkoleniowe

  • Owocowe środy

  • Bilety do kina

  • System płatnych poleceń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki naszym produktom i niestandardowym rozwiązaniom klienci, zarówno globalne koncerny, jak i lokalne firmy, traktują nas jako partnera pierwszego wyboru w zakresie ochrony żywności, a także innych produktów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym, a nie rzadko je wyprzedzają, m.in. dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i nieszablonowemu podejściu w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb. Zatrudniamy ponad 3 000 uzdolnionych i zaangażowanych osób, w 15 krajach Europy i Ameryce Północnej. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za ludzi i środowisko naturalne. Wszystkie nasze działania zmierzają jednocześnie do ochrony cennych produktów na rynku żywności i niespożywczych, jak i zasobów naturalnych. Warto podkreślić, iż jesteśmy liderem w przejściu na gospodarkę o obiegu zamkniętym przy pełnym wsparciu naszych pracowników. Uważamy, że jest to najlepszy sposób na osiągnięcie prawdziwego i zrównoważonego postępu w branży tworzyw sztucznych, a także na tworzenie wspólnych wartości dla wszystkich naszych partnerów, kooperantów oraz społeczeństwa.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy