Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Siewierz, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAKS’D SP. Z O.O. zatrudni:

    Miejsce pracy: Siewierz

    Zadania:

    • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
    • dokonywanie napraw,
    • usuwanie usterek w przypadku awarii,
    • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
    • udział w przeglądach okresowych maszyn,
    • praca zgodnie z obowiązującymi standardami BHP i jakości.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
    • wykształcenie kierunkowe,
    • uprawnienia SEP do 1 kV,
    • wiedza z zakresu automatyki oraz budowy maszyn,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • stabilne miejsce pracy w młodym zespole,
    • urozmaicony pakiet benefitów (m.in. dodatki świąteczne, firmowe spotkania rodzinne i pracownicze).

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Nadesłane dokumenty przechowywane są w naszej bazie i brane pod uwagę w procesach rekrutacyjnych przez okres 2 lat. Jeżeli nie chcą Państwo aby widniały one w naszej bazie – prosimy o zawarcie takiej informacji w mailu.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”.