Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Wipak Polska Sp. z o.o.

6 0007 000 brutto / mies.
  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Analiza przyczyn awarii i działania prewencyjne

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem

  • Ocena stanu technicznego urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (średnie / zawodowe)

  • Trzyletnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymaniu Ruchu

  • Uprawnienia SEP gr. 1, 2, 3

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych

  • Znajomość procesu druku fleksograficznego, laminacji będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość poznania najnowszych technologii

  • Premia absencyjna

  • Premia motywacyjna max. 12%

  • Premia za rekomendacje pracowników 2 000 PLN brutto

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Szeroki pakiet socjalny w ramach ZFSS (m.in. wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma WIPAK opracowuje i produkuje rozwiązania opakowaniowe dla produktów spożywczych oraz instrumentów i urządzeń medycznych. Jest dostawcą folii wielowarstwowych - w szczególności folii barierowych. Koncern na całym kontynencie, głównie w Finlandii i Europie Zachodniej, ma 11 fabryk i zatrudnia blisko dwa tysiące osób. Zakład w Skarbimierzu-Osiedle - to przede wszystkim bardzo nowoczesna i wydajna drukarnia, gdzie na dostarczonych z innych zakładów Grupy Wipak foliach powstają nadruki z nazwami najróżniejszych przekąsek, wędlin, serów czy nabiału.

Przewiń do profilu firmy