Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ELEKTROMECHANIK

     Zadania na stanowisku:

    • Uczestnictwo w projektach usług serwisowych na terenie województwa
    • Usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych w zakładach
    • Remonty, naprawy, czyszczenie i konserwacje maszyn i urządzeń
    • Wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, toczenie, szlifowanie)
    • Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących narzędzi
    • Uczestnictwo w relokacjach maszyn na terenie kraju jak i zagranicy
    • Dobór niezbędnych narzędzi do wykonywania usług
    • Uczestnictwo w projektach redukujących straty w procesach
    • Realizacja i wdrażanie usprawnień

    Wymagania i doświadczenie w:

    • Wykonywaniu napraw oraz usuwaniu usterek maszyn i urządzeń
    • Wykonywaniu bieżących przeglądów oraz konserwacji maszyn
    • Prowadzeniu zapisów dotyczących interwencji na maszynach
    • Zaangażowanie i samodzielność
    • Uprawnienia Sep do 1kv
    • Szukamy tylko najlepszych!

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie od 6 000 zł netto
    • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • Potrzebne narzędzia pracy i dużą samodzielność w działaniu
    • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom