Oferta pracy

Elektromechanik

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Interesujesz się elektromechaniką? Szukasz stabilnego zatrudnienia i możesz pracować w systemie 3-zmianowym? Aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności technicznej maszyn, urządzeń, instalacji i sieci cieplnych, wymienników ciepła pomp i wetylatorów, sprężarek i instalacji sprężonego powietrza oraz sieci i instalacji elektrycznych (wg uprawnień),

  • obsługa frezarek i tokarek wg posiadanych kwalifikacji,

  • dokonywanie niezbędnych pomiarów elektrycznych (wg uprawnień) oraz w zakresie utrzymania optymalnego stanu technicznego parku maszynowego,

  • instalacja nowych maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych,

  • udział w projektach realzowanych przez Dział Utrzymania Ruchu.

Wymagania pracodawcy

  • trzy lata pracy w zawodzie lub dwa lata pracy na Wydziale Produkcyjnym HENP - po przeszkoleniu,

  • wiedza w zakresie rysunku technicznego,

  • kurs operatora wózka widłowego,

Mile widziane

  • mile widziane: uprawnienia SEP, certyfikaty ze szkoleń w zakresie "Elektryki", uprawnienia spawacza gazowego i elektrycznego.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w opaciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

  • praca w systemie 3-zmianowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy