Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.O firmie

  • Środa Śląska, Wrocław

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii maszyn i instalacji produkcyjnych oraz diagnostyka przyczyn ich powstawania,

  • konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn,

  • modernizacja istniejących i budowa nowych urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (Elektryk, Mechanik, Automatyk, Mechatronik),

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych),

  • uprawnienia SEP do 1 kV (dodatkowy atut),

  • doświadczenie zawodowe – praca w dziale URU (dodatkowy atut),

  • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym),

  • samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę pełną wyzwań,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,

  • możliwość nieustannego rozwoju z szerokim pakietem szkoleń,

  • bogaty zakres świadczeń dodatkowych.

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.

HMT Heldener Metalltechnik Polska jest dostawcą branży przemysłu motoryzacyjnego i częścią międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej zakłady w Niemczech oraz Meksyku. Zajmujemy się obróbką plastyczną blach. Naszymi klientami są m.in. Volkswagen, Audi, Skoda, General Motors, Porsche, i in.

Przewiń do profilu firmy