Oferta pracy

Elektromechanik

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

  • Stanowice (pow. oławski)

    Stanowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i zapewnienie sprawności technicznej urządzeń i instalacji elektrycznych i mechanicznych na terenie Zakładu Produkcyjnego oraz Magazynu Centralnego,

  • odpowiedzialność za wykonanie przeglądów, napraw, konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych, mechanicznych oraz pneumatycznych celem ich prawidłowego funkcjonowania oraz spełnienia warunków BHP i p.poż.,

  • przeprowadzanie remontów urządzeń i instalacji elektrycznych typu: szafy sterownicze wraz z instalacją, napędy, elementy grzejne itp., urządzeń mechanicznych typu: przekładnie, napędy, prowadnice, rolki, itp., urządzeń i instalacji pneumatycznych typu: siłowniki, wyspy zaworowe, zawory itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, o specjalności elektrycznej, elektromechanicznej, mile widziane średnie techniczne,

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Zakładzie Produkcyjnym, związanym z obsługą maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,

  • umiejętności usuwania awarii prostych układów automatyki,

  • wiedza z zakresu budowy, obsługa i naprawa napędów maszyn, taśmociągów oraz innych urządzeń linii produkcyjnej,

  • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych elektrycznych do 1 KV (SEP E1), mile widziane także uprawnienia energetyczne – kotły wodne i parowe (SEP E2) oraz gazowe (SEP E3),

  • umiejętności obsługi komputera (MS Word, MS Excel),

  • chęć do zdobywania nowych doświadczenia,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym)

  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Przewiń do profilu firmy