Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.O firmie

  • Stężyca (pow. rycki)
    Stężyca (pow. rycki), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznej
  • Ofertowanie oraz zamawianie podzespołów do maszyn i urządzeń
  • Przezbrajanie maszyn i urządzeń
  • Prewencje maszyn i urządzeń
  • Eliminowanie awarii oraz usterek w zakresie elektryki, mechaniki, automatyki przemysłowej.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Orientacja na cele
  • Wykonywanie powierzonej pracy zgodnie ze standardami i procedurami firmy
  • Inicjatywa
  • Umiejętność współpracy z innymi działami
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Praca w największej firmie rodzinnej w swojej branży
  • Możliwość rozwoju w unikatowej branży
  • Udział w szkoleniach
  • Ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny
  • Praca u największego polskiego producenta kwiatów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Elektromechanik, Stężyca (pow. rycki)