Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    M.O.L. ROMGUM Ławicki i Sp-ka, Sp.j to znaczący producent wyrobów gumowych w Europie. Podstawowe produkty naszej firmy to uszczelki gumowe do rur kanalizacyjnych i wodociągowych dopuszczone do kontaktu z wodą pitną.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • Naprawy bieżące maszyn
    • Usuwanie drobnych usterek w dziale produkcji

    Wymagania:

    • Znajomość hydrauliki
    • Uprawnienia energetyczne
    • Dyspozycyjność
    • Sumienność
    • Odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Pracę w systemie 1-zmianowym poniedziałek-piątek
    • Możliwość rozwoju
    • Umowę o pracę

    Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
    bądź kontakt pod numerem telefonu 618115192.