Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Elektromechanik

KRAUSE Sp. z o.o. O firmie

KRAUSE Sp. z o.o.

Stalowa 10

Świdnica

Firma KRAUSE Sp. z o.o., będąca liderem rynku systemów drabin, rusztowań oraz konstrukcji specjalnych w Polsce, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych,
  • instalacja, konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, usuwanie awarii,
  • utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w efektywności technicznej,
  • weryfikacja i wypełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacją maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunkach: elektromechanik, elektryk, mechanik lub pokrewne,
  • uprawnienia SEP / elektryczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika utrzymania ruchu lub pokrewnym

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży  i rozpoznawalną markę,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w miłej atmosferze z doświadczoną kadrą,
  • bogaty pakiet socjalny m.in. bonusy świąteczne, opiekę medyczną,   ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazne otoczenie,
  • dużą samodzielność w działaniu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Firmą KRAUSE prosimy o przesłanie CV  wraz  z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne