Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

DOLMEB Sp. z o.o.O firmie

  • Świdnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DOLMEB Sp. z o.o.

Stalowa 25

Świdnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn produkcyjnych
  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
  • Realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Raportowanie wykonanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (Elektryk, Elektronik, Elektromechanik, Mechatronik, Mechanik)
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz sumienność
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w przypadku nagłych interwencji poza godzinami pracy
  • Współpracy z działem produkcyjnym

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwości zawodowego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 250 osób. Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych, a naszym strategicznym klientem jest IKEA, znana z wysokich wymagań dotyczących produkowanych wyrobów. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która stawia sobie wysokie wymagania odnośnie jakości, ceny i terminowości realizowanych zamówień.

Elektromechanik, Stalowa 25, Świdnica