Oferta pracy

Elektryk

Archer Daniels Midland CompanyO firmie

Rekrutacja zdalna

Archer Daniels Midland Company

Bolesława Chrobrego 29

Szamotuły

Dołącz do zespołu ADM w naszej lokalizacji w Szamotułach na stanowisku

Elektryk

W obliczu rosnącej liczby ludności na świecie, rośnie także zapotrzebowanie na wysokogatunkową żywność, pasze dla zwierząt hodowlanych, produkty przemysłowe oraz paliwa alternatywne. Jako jedna z wiodących światowych firm w branży rolno-spożywczej, ADM odgrywa kluczową rolę w realizacji tych potrzeb ludzkości. Wytwarzamy składniki do produkcji żywności, pasze i komponenty paszowe dla zwierząt, biopaliwa oraz inne produkty, z których korzystają producenci na całym świecie zapewniając lepsze życie dla milionów ludzi na wszystkich kontynentach. Dzięki 32,000 pracownikom obsługującym naszych klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, globalnej sieci pozyskiwania surowców, która obejmuje ponad 500 lokalizacji, 250 zakładom produkcyjnym, 38 centrom innowacyjności oraz jednej z najbardziej rozwiniętej na świecie sieci logistycznej dostarczamy plony do Waszych domów. Dowiedz się więcej na www.adm.com.

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji
  • Usuwanie awarii
  • Analizowanie ekonomicznego użytkowania energii elektrycznej
  • Dokonywanie kontrolnych pomiarów termowizyjnych i  elektrycznych
  • Przegląd stacji transformatorowych oraz rozdzielnic średniego i niskiego napięcia
  • Kontrola systemów oświetleniowych
  • Udział w spotkaniach otwierających prace Warsztatu Elektrycznego
  • Omawianie zasad BHP przed wykonywaniem zleconej pracy (ocena ryzyka)

Profil Kandydata:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza w zakresie elektryki oraz automatyki
  • Uprawnienia eksploatacyjne dla instalacji elektrycznych do 1kV (mile widziane uprawnienia do 15kV)
  • Wykształcenie minimum  średnie  elektryczne
  • Wiedza z zakresu układów pneumatycznych
  • Chęć do poszerzania wiedzy (np. mechanika)
  • Zainteresowanie Lean Manufactoring
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność  pracy w zespole i pomiędzy działami , kultura osobista, skrupulatność

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju stanowiska w kierunku Elektromechanika lub Kierownika działu mechanicznego
  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów)
  • Kursy językowe opłacane przez pracodawcę
Dowiedz się więcej o ADM na www.adm.com. Jesteśmy dumni z tego, że dajemy równe szanse w miejscu pracy i cenimy różnorodność w naszej firmie. Jeśli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie, odblokuj swój potencjał i zgłoś się do rekrutacji, informując nas o najwcześniejszej możliwej dacie rozpoczęcia pracy i oczekiwanych dotyczących wynagrodzenia.

ADM Szamotuły sp. zo.o.
Ul. Chrobrego 29, 64-500 Szamotuły

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy