Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego"Gryf "S.A.

Elektromechanik

Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego"Gryf "S.A.O firmie

Władysława IV 9B

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w sprawności maszyn, instalacji i urządzeń mechanicznych i elektrycznych;

  • montowanie maszyn, urządzeń i instalacji w dziale utrzymania ruchu;

  • lokalizowanie uszkodzeń i wykonywanie napraw maszyn i urządzeń;

  • Sprawdzanie i analizowanie przyczyn przestojów maszyn i urządzeń;

  • Mile widziana znajomość PLC.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki i mechaniki;

  • Umiejętność pracy z elektronarządziami i urządzeniami technicznymi (tokarki, gilotyny, frezarki)

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Dobra organizacja własnej pracy;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość PLC i zasad TPM;

  • Wskazane badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • Umiejętności spawalnicze;

To oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w trzyzmianowym systemie czasu pracy,

  • Przyuczenie do wykonywania powierzonych obowiązków,

  • Atrakcyjne warunki finansowe (chętnie poznamy Twoje warunki finansowe – możesz uwzględnić je w CV),

  • Premie miesięczną w wysokości do 10% płacy zasadniczej,

  • Nagrodę półroczną w wysokości do 50% płacy zasadniczej, płatną 2 razy w roku (czerwiec, grudzień),

  • 30% dodatku za pracę w porze nocnej,

  • Nagrodę jubileuszową,

  • Atrakcyjną lokalizację w centrum miasta na Łasztowni, dogodny dojazd, parking firmowy dla samochodów i rowerów,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop