Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego"Gryf "S.A.

  • Władysława IV 9B, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Władysława IV 9B

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w sprawności maszyn, instalacji i urządzeń mechanicznych i elektrycznych;

  • Montowanie maszyn, urządzeń i instalacji w dziale utrzymania ruchu;

  • Lokalizowanie uszkodzeń i wykonywanie napraw maszyn i urządzeń;

  • Sprawdzanie i analizowanie przyczyn przestojów maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki i mechaniki;

  • Umiejętność pracy z elektronarządziami i urządzeniami technicznymi (tokarki, gilotyny, frezarki);

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Dobra organizacja własnej pracy;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

Mile widziane

  • Znajomość PLC i zasad TPM;

  • Wskazane badania sanitarno-epidemiologiczne;

  • Umiejętności spawalnicze.

To oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w trzyzmianowym systemie czasu pracy;

  • Przyuczenie do wykonywania powierzonych obowiązków;

  • Atrakcyjne warunki finansowe (chętnie poznamy Twoje warunki finansowe – możesz uwzględnić je w CV);

  • Premie miesięczną w wysokości do 10% płacy zasadniczej;

  • Nagrodę półroczną w wysokości do 50% płacy zasadniczej, płatną 2 razy w roku (czerwiec, grudzień);

  • 30% dodatku za pracę w porze nocnej;

  • Nagrodę jubileuszową;

  • Atrakcyjną lokalizację w centrum miasta na Łasztowni, dogodny dojazd, parking firmowy dla samochodów i rowerów;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop