Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

GOOD FOOD PRODUCTS SP Z O O

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w nadzorze oraz utrzymaniu sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym;

  • Współudział w usuwaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych– zapewnienie ciągłości produkcji;

  • Pomoc przy serwisowaniu, przeglądach i konserwacji urządzeń;

  • Dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych;

  • Ścisła współpraca z działem Produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (możliwy ostatni rok szkoły) lub w trakcie studiów;

  • Wiedza i znajomość zagadnień z zakresu mechaniki /elektromechaniki/ pneumatyki;

  • Gotowość do pracy w systemie III- zmianowym;

  • Gotowość do nauki i chęć do pracy;

  • Umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane

  • Doświadczenie lub odbyte praktyki w zawodzie: Elektryk, Mechanik, Automatyk, Mechatronik;

  • Uprawnienia SEP do 1kV (możliwość pozyskania uprawnień w firmie);

  • Uprawnienia SEP do 1kV (możliwość pozyskania uprawnień w firmie).

To oferujemy

  • Dogodną formę zatrudnienia (możliwość wyboru przez kandydata);

  • Możliwość dofinansowania studiów inżynieryjnych, magisterskich lub podyplomowych;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (lub elastycznie dla uczniów i studentów);

  • Darmowy dojazd w z ronda Kaponiera, Górczyna, Junikowa, Skórzewa, Przeźmierowa;

  • Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Profesjonalny program wdrożenia do pracy z dedykowanym opiekunem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Czołowy producent wafli ryżowych i kukurydzianych w Polsce. Posiadając 30-letnie doświadczenie na rynku pracy wiemy jak ważny jest kapitał ludzki w rozwoju całej firmy.

Naszym pracownikom zapewniamy dostęp do najnowszych technologii, ciekawych projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Ciągły rozwój firmy oraz bardzo dobre wyniki biznesowe sprawiają, że nasi pracownicy mogą spokojnie patrzeć w przyszłość.

Dołącz do naszej ryżowej ekipy już dziś!

Przewiń do profilu firmy