Oferta pracy

Elektromechanik- Technik Utrzymania Ruchu

Sonko Sp. z o.o.O firmie

Sonko Sp. z o.o.

Ryżowa 1

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

ELEKTROMECHANIK- TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn i urządzeń
  • prace naprawcze związane z usuwaniem awarii
  • optymalizowanie parametrów ustawień maszyn
  • analiza przyczyn źródłowych awarii i działanie zapobiegawcze
  • serwis eksploatacyjny maszyn i instalacji przemysłowych
  • udział w projektach modernizacyjnych ciągów produkcyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. zasadnicze (elektryk, elektronik lub pokrewne)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • uprawnień SEP do 1kV
  • zdolności manualnych,
  • umiejętności pracy w zespole
  • praca w systemie 4 brygadowym- 8 godzin dziennie
  • mile widziane diagnozowanie systemów sterowania maszynami
  • samodzielności, dociekliwości i zdolności rozwiązywania problemów technicznych w warunkach stresu
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe na życie i NNW;
  • Kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W ofercie prosimy umieścić klauzulę: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Sonko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Ryżowej 1. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy