Logo Pracuj.pl

Elektromechanik - Technik Utrzymania Ruchu

Sonko Sp. z o.o.O firmie

Sonko Sp. z o.o.

Magazynowa 5

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn i urządzeń
  • prace naprawcze związane z usuwaniem awarii
  • optymalizowanie parametrów ustawień maszyn
  • analiza przyczyn źródłowych awarii i działanie zapobiegawcze
  • serwis eksploatacyjny maszyn i instalacji przemysłowych
  • udział w projektach modernizacyjnych ciągów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze (elektryk, elektronik lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • praca w systemie 4 brygadowym - 8 godzin dziennie
  • mile widziane diagnozowanie systemów sterowania maszynami
  • samodzielność, dociekliwość i zdolność rozwiązywania problemów technicznych w warunkach stresu
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe na życie i NNW
  • kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Elektromechanik - Technik Utrzymania Ruchu, Magazynowa 5, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)