Elektromechanik - Technik Utrzymania Ruchu

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-08
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2017-10-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

United Packaging S.A.

United Packaging S.A. jest młodą i dynamiczną firmą prowadzącą projekty inwestycyjne w branży opakowań z tektury falistej. Jako pracodawca szczególnie cenimy osoby, które chcą i potrafią brać odpowiedzialność za poszczególne zadania i doprowadzają do ich pozytywnego zakończenia. Bardzo ważne są dla nas takie cechy pracowników jak innowacyjność, kreatywność i wysoka umiejętność komunikacji w zespole. W zamian oferujemy interesującą i stabilną pracę oraz możliwość poszerzenia swych kompetencji zawodowych.

Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)
Region: opolskie
Opis stanowiska:
  • Usuwanie skutków awarii maszyn, urządzeń oraz instalacji;
  • Zapewnienie ciągłości działania parku maszynowego jak i mediów;
  • Wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z wymaganiami producentów maszyn;
  • Usprawnianie istniejących rozwiązań w celu zwiększenia niezawodności i osiągnięcia lepszych wyników produkcyjnych;
  • Wykonywanie zadań prewencyjnych;
  • Dokonywanie bieżących napraw związanych z infrastrukturą zakładu;
  • Pomoc w przygotowaniu narzędzi dla maszyn produkcyjnych.

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie: elektromechaniki, automatyki lub mechaniki;
  • Doświadczenie w służbach utrzymania ruchu min. 2 lata;
  • Praktyczne doświadczenie z usuwania awarii zarówno mechanicznych jak i elektrycznych;
  • Uprawnienia SEP E1 do co najmniej 1kV;
  • Znajomość elementów automatyki: sterowniki PLC firmy Simens (obsługa i diagnostyka), falowniki, czujniki, panele dotykowe, itp.;
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej: schematy elektryczne, DTR;
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe, SEP z grupy E2 i E3, znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Bardzo ciekawą pracę w dynamicznej firmie i w młodym zespole;
  • Chęć wdrażania twoich pomysłów, mogących usprawniać już istniejące procesy technologiczne i biznesowe;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez United Packaging S.A. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się