Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - Technik utrzymania ruchu

Corenso Poland Sp. z o.o.

  • Sosnowiec, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Stanowisko w dziale utrzymania ruchu.
  • Praca w systemie równoważnym , (w 90% praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym : 6-14 lub 14-22, pozostałe 10% to przeglądy prewencyjne na zatrzymanych liniach produkcyjnych - czasami III zm. , czasami sobota lub niedziela - zazwyczaj pracownicy deklarują terminy które im odpowiadają). Docelowo chcemy zbudować zespół techników na którym będzie oparta prewencja i naprawy parku maszynowego przez najbliższe lata.
  • Główne zadania to usuwanie zaistniałych awarii ,przeglądy prewencyjne maszyn oraz wdrażanie usprawnień i modyfikacji obecnego parku maszynowego
  • Ścisła współpraca z liderami produkcji
  • W przypadku skomplikowanych awarii, współpracujemy od kilku lat z doświadczonymi  firmami zewnętrznymi (pracownik nigdy nie zostaje sam z problemem, którego nie potrafi rozwiązać).

Wymagania:

  • Pożądanym będzie doświadczenie w UR
  • Mile widziana jest również umiejętność obsługi tokarki uniwersalnej oraz uprawnienia spawalnicze
  • Szukamy kandydata, który potrafi sobie dobrze zaplanować rozkład dnia pracy, będzie dbał o powierzone mienie oraz będzie otwarty na nowe pomysły i wdrożenia.
  • Idealny kandydat to osoba mająca min 5 lat doświadczenia jako czynny elektromechanik - nie jest to warunkiem koniecznym
  • Zależy nam, aby kandydat był osobą komunikatywną i zdyscyplinowaną.
  • Poszukujemy kandydatów których nie musielibyśmy uczyć wszystkiego od podstaw. Kandydaci musza się wykazać ogólną wiedza z zakresu elektryki i mechaniki, resztę umiejętności przyswoją budując swoje doświadczenie.

Oferta:

  • Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Pierwsza umowa na okres 6 m-cy (weryfikacyjna), następna może być na czas nieokreślony (uzależnione jest to od chęci do pracy i umiejętności kandydata).
  • Wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i zaprezentowanych umiejętności. Nie szukamy osób, które będą zatrudnione na kilku etatach lub bazowały będą na możliwości pracy w nadgodzinach. Chcemy kandydata który będzie zadowolony ze swoich zarobków i pełnym zaangażowaniem będzie się wykazywał podczas pracy, realizując cele zakładowe.
  • Do wynagrodzenia zasadniczego dodatkami są nagrody za efektywność oraz pomysłowość.
  • Celowo w ogłoszeniu nie podajemy wysokości zarobków, gdyż nie chcemy z góry zaszeregować kandydatów, nie znając ich doświadczenia i umiejętności. W tej materii jesteśmy elastyczni. Potrafimy docenić wartościowych pracowników.
  • Szukamy pracowników z którymi zwiążemy się na dłuższy okres czasu.

Ogłoszenie archiwalne