Oferta pracy

Elektromechanik- Technik Utrzymania Ruchu

Sonko Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn i urządzeń

  • prace naprawcze związane z usuwaniem awarii

  • optymalizowanie parametrów ustawień maszyn

  • analiza przyczyn źródłowych awarii i działanie zapobiegawcze

  • serwis eksploatacyjny maszyn i instalacji przemysłowych

  • udział w projektach modernizacyjnych ciągów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. zasadnicze (elektryk, elektronik lub pokrewne)

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętności czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • uprawnień SEP do 1kV

  • zdolności manualnych

  • umiejętności pracy w zespole

  • praca w systemie 4 brygadowym- 8 godzin dziennie

  • mile widziane diagnozowanie systemów sterowania maszynami

  • samodzielności, dociekliwości i zdolności rozwiązywania problemów technicznych w warunkach stresu

  • prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę

  • Stabilność zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe na życie i NNW

  • Kartę Multisport