Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szosa Chełmińska 214

Wrzosy

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pojazdów zgodnie ze standardami producenta.

  • Wykonywanie pełnej diagnostyki tworzenie rozwiązań.

  • Prowadzenie dokumentacji naprawy pojazdu

  • Obsługa komputerów diagnostycznych

  • Dbałość o czystość stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką samochodową

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej

  • Umiejętność posługiwania się informacją techniczną

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Dbałość o stanowisko pracy i powierzone narzędzia i urządzenia

  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju osobistego

Auto Frelik to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów jak i partnerów biznesowych. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy