Oferta pracy

Elektromechanik

Gi Group Poland S.A.

6 4009 400 brutto / mies.
  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego

  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę oraz zgłaszanie awarii

  • Dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu

  • Udział w pracach remontowych

  • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Współpraca z serwisantami fabrycznymi maszyn i urządzeń

  • Miejsce pracy: Czeladź

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie zawodowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4- brygadowym (praca po 8 h dziennie, 5 dni w tygodniu)

  • Uprawnienienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych SEP w zakresie eksploatacji

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • Umiejętność diagnozowania awarii elektrycznych na maszynach

  • Podstawowa znajomość zagadnień z automatyki (diagnoza awarii)

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Wynagrodzenie od 6.400 do 9.400 zł brutto (podstawa + dodatek)

  • Dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym

  • Premię za brak wypadku- 150 zł brutto

  • Premię produkcyjną- 380 zł brutto

  • Dofinansowanie do posiłku- 13 zł dziennie

  • Opiekę medyczna

  • Kartę multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy