Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromechanik - Ustawiacz

TE CONNECTIVITY INDUSTRIAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lębork, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Elektromechanik - Ustawiacz [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]
Ilość wakatów: 1

Zakres obowiązków:

  • obsługa, przezbrajanie i ustawianie parametrów maszyn produkcyjnych,
  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • inicjowanie zapotrzebowań na części zamienne

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe mechaniczne lub elektryczne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektryka (mile widziane w firmie produkcyjnej),
  • mile widziane uprawnienia SEP eksploatacyjne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do wczasów/wypoczynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne