Oferta pracy

Elektromechanik utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla firmy produkującej konstrukcje stalowe, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Elektromechanik utrzymania ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji technicznych

  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek powstałych w trakcie eksploatacji

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu

  • Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn oraz elektryki przemysłowej

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, usuwania awarii

  • Uprawnienia eksploatacyjne do 1 kV

  • Sumienność, obowiązkowość

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Fundusz socjalny

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy