Oferta pracy

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

ZELLER PLASTIK POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Garwolin, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Zeller Plastik Poland jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy BERRY, jednego z największych producentów opakowań na świecie. BERRY to obecnie 295 zakładów zlokalizowanych na 5 kontynentach i zatrudniających 48 000 pracowników.

Zakład zlokalizowany jest w Woli Rębkowskiej (dawne zakłady Kasprzaka) i działa nieprzerwanie od 1994r.

Opis stanowiska:

  • usuwanie usterek oraz awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • ocena stanu technicznego oraz konserwacja urządzeń i aparatury elektrycznej
  • instalacja maszyn oraz systemów informatycznych sterujących pracą
  • prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu budowy maszyn, mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • uprawnienia SEP
  • znajomości procesu produkcji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczne i roczną
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę przy nowoczesnym parku maszynowym

Ogłoszenie archiwalne