Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

  • Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W LEGNICKIEJ STREFIE EKONOMICZNEJ

Należymy do Grupy VOSS Automotive zatrudniającej ponad 4000 osób na całym świecie, działającej w sektorze motoryzacyjnym na międzynarodową skalę. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań według indywidualnych potrzeb klienta, wstępnym montażem gotowych systemów w zakresie układów hamulcowych, układów zawieszeń pneumatycznych oraz układów paliwowych, jak i bezpośredniej dostawie komponentów na linie produkcyjne klienta.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)
Nr ref. 4.17

Zakres obowiązków:

  • Konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn
  • Diagnostyka i naprawa maszyn / urządzeń montażowych
  • Analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Zmiany oprzyrządowania
  • Modernizacje istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych
  • Budowa nowych urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w Działach Utrzymania Ruchu / Technicznych
  • Wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, mechanik)
  • Praktyczna znajomość podstaw automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie przy pracach elektrycznych do 1kV – uprawnienia E1
  • Uprawnienia E2 i E3 mile widziane
  • Doświadczenie z zakresu konserwacji maszyn
  • Biegła znajomość czytania dokumentacji oraz schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Umiejętność analizowania pracy maszyn i przebiegów procesów produkcyjnych
  • Chęć dalszego rozwoju w zakresie elektropneumatyki, elektryki, automatyki, mechaniki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność,  inicjatywa, dokładność
  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Praca z perspektywami w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Różnorodny program szkoleniowy o profilu zawodowym i personalnym
  • Międzynarodowe środowisko prac
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny, w tym m.in. dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji
za pośrednictwem przycisku APLIKUJ TERAZ.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie aktualnej oraz przyszłej rekrutacji prowadzonej przez firmę VOSS Automotive Sp. Z o.o., Nowa Wieś Legnicka 101, 59-241 Legnickie Pole, na podstawie art. 23.3.  ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2014 r. poz 1182 ). Jednocześnie wiem, iż podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo kontroli przetwarzania danych, które mnie dotyczą, prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się