Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Plastic OmniumO firmie

  • Budowlana 28, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Plastic Omnium

Budowlana 28

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi)

  • Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych

  • Uczestniczenie w opracowywaniu i aktualizowaniu dokumentacji technicznej

  • Modernizacja oprzyrządowania produkcyjnego

  • Realizowanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • Uczestniczenie w instalowaniu i uruchomieniu nowego sprzętu i jego odbiorze

  • Przeprowadzanie ustawowo wymaganych okresowych kontroli instalacji

  • Uczestniczenie w opracowywaniu kart eksploatacji i konserwacji urządzeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym min. 1 rok

  • Wykształcenie związane z elektroniką/automatyką (minimum średnie)

  • Podstawowa znajomość sterowników SIMENS

  • Znajomość układów hydrauliki i pneumatyki

  • Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • Zdyscyplinowanie, sumienność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze, w firmie zorientowanej na pracownika

  • Duży zakres samodzielności

  • Pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • paczki świąteczne

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do grupy, która dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom i produktom przyczynia się do rewolucji w świecie motoryzacji! Dzięki 32 000 pracowników z 26 krajów i 9.2 miliardami dochodu w 2019 roku, Plastic Omnium jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych systemów zewnętrznych, systemów czystej energii i modułów front-end. Zbiorniki paliwa produkowane z tworzyw sztucznych stanowią doskonałe połączenie bezpieczeństwa, kosztów i masy. Są one również idealnym rozwiązaniem wspierającym rozwój pojazdów hybrydowych. Plastic Omnium oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich rodzajów silników. Nasza ambicja? Zapewnić producentom samochodów najnowocześniejsze produkty i rozwiązania, aby opracować samochód przyszłości, czysty i podłączony do sieci.

Przewiń do profilu firmy