Logo Pracuj.pl

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Plastic OmniumO firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Plastic Omnium

Budowlana 28

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi)
  • Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Uczestniczenie w opracowywaniu i aktualizowaniu dokumentacji technicznej
  • Modernizacja oprzyrządowania produkcyjnego
  • Realizowanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • Uczestniczenie w instalowaniu i uruchomieniu nowego sprzętu i jego odbiorze
  • Przeprowadzanie ustawowo wymaganych okresowych kontroli instalacji
  • Uczestniczenie w opracowywaniu kart eksploatacji i konserwacji urządzeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym min. 1 rok
  • Wykształcenie związane z elektroniką/automatyką (minimum średnie)
  • Podstawowa znajomość sterowników SIMENS
  • Znajomość układów hydrauliki i pneumatyki
  • Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Zdyscyplinowanie, sumienność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze, w firmie zorientowanej na pracownika
  • Duży zakres samodzielności
  • Pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • paczki świąteczne

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do grupy, która dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom i produktom przyczynia się do rewolucji w świecie motoryzacji! Dzięki 32 000 pracowników z 26 krajów i 9.2 miliardami dochodu w 2019 roku, Plastic Omnium jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych systemów zewnętrznych, systemów czystej energii i modułów front-end. Zbiorniki paliwa produkowane z tworzyw sztucznych stanowią doskonałe połączenie bezpieczeństwa, kosztów i masy. Są one również idealnym rozwiązaniem wspierającym rozwój pojazdów hybrydowych. Plastic Omnium oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich rodzajów silników. Nasza ambicja? Zapewnić producentom samochodów najnowocześniejsze produkty i rozwiązania, aby opracować samochód przyszłości, czysty i podłączony do sieci.

Elektromechanik Utrzymania Ruchu, Budowlana 28, Lublin