Oferta pracy

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Michael Page

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Znanej w branży automotive firmy mającej swoje zakłady w firmie w blisko 30 krajach na całym świecie otwiera swój kolejny zakład produkcyjny (greenfield) w Tychach.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów konserwacji, napraw maszyn, urządzeń i infrastruktury zgodnie z harmonogramem

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

  • Podłączanie i uruchamianie maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii

  • Współpracę z liderami poszczególnych działów, klientami i dostawcami zewnętrznymi

  • Kontakt z producentami maszyn i dostawcami zewnętrznymi

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

  • Udział w projektach optymalizacji procesu produkcji

  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika Produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na produkcji w dziale Utrzymania Ruchu

  • Uprawnienia SEP 1kV

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznych urządzeń elektrycznych

  • Znajomość zasad postępowania z urządzeniami elektromechanicznymi

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na czas nieokreślony)

  • Możliwość rozwoju w strukturach nowo powstającego zakładu produkcyjnego

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Rozbudowany pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę Multisport

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (nieoprocentowane pożyczki dla pracowników)