Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

NEW ERA MATERIALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii i ich analiza w celu wyeliminowania źródeł powstawania w zakresie mechaniki, elektryki i pneumatyki;

  • Realizacja harmonogramów przeglądów maszyn, czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu oraz ogólne zadania z nim związane, m.in. naprawy: elektryczne, mechaniczne, pneumatyczne;

  • Współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń;

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej oraz udział w jej opracowywaniu;

  • Kontrolowanie stanów minimalnych części zamiennych w oparciu o krytyczność maszyn;

  • Zamawianie części zamiennych;

  • Aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych, maszyn oraz wyposażenia fabryki;

  • Wykonywanie podstawowych prac remontowych;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym minimum 5 lata;

  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/elektryki/ pneumatyki;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych; pneumatycznych,

  • Uprawnienia SEP do 1 kV;

  • Motywacja do pracy i zaangażowanie;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Nastawienia na pracę zespołową w tym umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat);

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy;

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Dofinansowanie karty OK SYSTEM (Medicover Sport);

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej.

Celem realizowanym na stanowisku jest:

budowanie marki NEM poprzez opracowywanie i/lub przygotowywanie nowych receptur dla wytwarzania zaawansowanych prepregów i produktów NEM. Główne zadanie to wykorzystanie w praktyce wiedzy chemicznej i doświadczenia w pracy laboratoryjnej, w prowadzeniu prac B+R oraz we wdrażaniu receptur do produkcji.