Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

HR WISE sp. z o. o.

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykształcenie techniczne: mile widziane elektryka, mechanika

  • Doświadczenie w diagnostyce, naprawach lub uruchomieniach maszyn produkcyjnych

  • Wiedza praktyczna i chęć dalszego rozwoju w obszarach elektryki/ mechaniki/ automatyki

  • Znajomość zagadnień mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych

  • Umiejętność pracy z dokumentacją maszyn

  • Mile widziane uprawnienia SEP grupy do 1 kV

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne: preferowane wyższe w kierunkach elektryka, mechanika

  • Doświadczenie w diagnostyce, naprawach maszyn produkcyjnych

  • Mile widziane uprawnienia SEP grupy I

  • Umiejętność prowadzenia diagnostyki i wprowadzania działań usprawniających

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długofalowej współpracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Premie miesięczne

  • Dodatkowe rozszerzone pakiety ubezpieczeń na życie

  • Wczasy pod gruszą oraz inne świadczenia z ZFŚS

  • Szkolenia umożliwiające awans i rozwój w strukturach firmy

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w związku z rozbudową struktur Działu Utrzymania Ruchu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy