Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  • Grabska 4, Niepołomice, Niepołomice

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń

  • usuwanie usterek i awarii parku maszynowego

  • wykonywanie bieżącej konserwacji parku maszynowego, przeglądów prewencyjnych

  • wykonywanie bieżących napraw

  • analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania, ciągłości pracy

  • typowanie część zamiennych do wymiany

  • modernizacja maszyn i urządzeń

  • udział w przeglądach technicznych specjalistycznych

  • prace techniczne związane z infrastrukturą obiektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki: Mechanik, Elektromechanik lub podobne

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia elektryczne SEP w zakresie eksploatacji i konserwacji maszyn i urządzeń do 1kV

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • swobodne posługiwanie się schematami

  • znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • umiejętności komunikacyjne i analityczne

  • dokładność, sumienność

  • zdecydowanie w działaniu

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy zgodnie z procedurami

  • gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • uprawnienie do obsługi oraz konserwacji wózków widłowych

To oferujemy

  • bezpośrednie, stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość uczenia się (nowe technologie, nowoczesne narzędzia)

  • poznanie przyszłego miejsca pracy, przełożonego, współpracowników

  • bezpieczeństwo pracy, czystość, ergonomię na najwyższym poziomie

  • dodatkowe benefity: program emerytalny, karta sportowa, ubezpieczenie, platforma kafeteryjna

  • wspieranie rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie studiów, platformy językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień