Oferta pracy

Elektromechanik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Oleśnica

    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie w pracy jako mechanik, elektryk lub elektromechanik?

Nie zastanawiaj się nad zmianą pracy, tylko aplikuj i podejmij nowe wyzwanie!

Sięgnij po pracę w dużej, międzynarodowej Firmie produkcyjnej

zanim zrobią to inni - liczba miejsc ograniczona.

Lokalizacja: Oleśnica.

Twój zakres obowiązków

  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne

  • wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów maszyn

  • modernizacja urządzeń i maszyn produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektronik, automatyk, elektromechanik

  • doświadczenie przy pracach elektrycznych (uprawnienia SEP 1kV)

  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych

Mile widziane

  • znajomość zasad pneumatyki i hydrauliki

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę (bezpośrednio u naszego Klienta)

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 8000 zł brutto (w zależności od Twojego doświadczenia)

  • stałe, stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej lokalnej firmie

  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy