Logo Pracuj.pl

Elektromechanik utrzymania ruchu

Michelin Polska S.A.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Michelin Polska S.A.

Leonharda 9

Olsztyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłową pracą maszyn
  • naprawa maszyn i urządzeń
  • inspekcje układów elektrycznych i mechanicznych
  • regulacje parametrów maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie: elektryk, elektromechanik, elektronik, mechatronik, automatyk
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany (w godz. 6-14, 14-22, 22-6) w systemie czterobrygadowym
  • uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od stanowiska i wyników pracy
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: dofinansowanie obiadów, 13 pensja, opieka medyczna, pakiet sportu i rekreacji oraz pracowniczy program emerytalny, program testowania opon, pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturalnych

Elektromechanik utrzymania ruchu, Leonharda 9, Olsztyn