Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik utrzymania ruchu

GLASSKON

GLASSKON

40

Pałubice (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn, urządzeń produkcyjnych i infrastruktury technicznej budynku

  • usuwanie awarii maszyn, urządzeń

  • analiza przyczyn awarii, podejmowanie działań prewencyjnych, proponowanie ulepszeń

  • terminowe przeprowadzanie przeglądów i konserwacji

  • nadzór nad infrastrukturą zakładu

  • zgłaszanie potrzeb dotyczących niezbędnych części zamiennych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: automatyka, elektronika, mechatronika )

  • uprawnienia SEP (grupa E 1, )

  • zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie

  • praca w systemie dwu zmianowym

  • Uumiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowa o pracę

  • możliwość rozwoju

GLASSKON

W związku z dynamicznym rozwojem firma Glasskon z siedzibą w Pałubicach poszukuje kandydatów na stanowisko elektromechanik utrzymania ruchu.

Przewiń do profilu firmy