Elektromechanik Utrzymania Ruchu

  • Puławy, lubelskie
  • Specjalista
  • 03.08.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 02.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIZERT Janusz Kurębski

    Firma BIZERT Janusz Kurębski specjalizująca się w usługach dla przemysłu z zakresu obsługi technicznej

    linii produkcyjnych (systemy pakowania i paletyzacji)

    zatrudni pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Puławy

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie bieżących i okresowych napraw, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych,
    • przeprowadzanie inspekcji dla określenia stanu technicznego maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,

    Oczekiwania:

    • minimum średnie wykształcenie techniczne,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • podstawowa znajomość automatyki i pneumatyki przemysłowej,
    • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
    • samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów,
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • szkolenia wprowadzające, umożliwiające adaptację i zdobycie koniecznej wiedzy,
    • pracę w trybie jednozmianowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając "Aplikuj teraz".

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIZERT Janusz Kurębski z siedzibą w Zemborzyce Podleśne  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.