Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

  • Robakowo (pow. poznański)

    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza przyczyn powstania awarii

  • Usuwanie awarii w trakcie zmiany produkcyjnej.

  • Standaryzacja rozwiązań mechanicznych i elektrycznych.

  • Realizacja zadań w ramach prac zespołów projektowych/inwestycyjnych.

  • Nadzór nad systemami prewencji i predykcji maszyn.

  • Realizacja okresowych przeglądów i remontów maszyn.

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu,

  • Umiejętność czytania podstawowych rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych,

  • Wiedza z zakresu programowania sterowników PLC, Siemens itp.,

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV,

  • Uprawnienia do prac na wysokościach,

  • Praktyczna wiedza z zakresu napraw maszyn i urządzeń poparta doświadczeniem,

  • Praktyczna znajomość metodyki TPM,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Preferowany termin rozpoczęcia pracy to 1 czerwca.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, wiodącego producenta materacy i łóżek w Europie,

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę i dodatkową 10-minutową przerwę w pracy,

  • dofinansowanie do wakacji – „wakacje pod gruszą”,

  • kartę przedpłaconą i prezent na święta,

  • wsparcie w organizowaniu dojazdu do pracy/dofinansowanie do dojazdu,

  • dodatkową premię za obecność w pracy,

  • możliwość ubezpieczenia siebie i rodziny na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,

  • pracę w miejscu o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości.

  • pracę w zgranym zespole osób nastawionych na współpracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • premia frekwencyjna

Grupa Hilding Anders zapewnia ludziom dobry sen od 1939 roku. Jesteśmy wiodącym dostawcą materaców i łóżek w całej Europie, Rosji i Azji, z główną siedzibą w Malmö w Szwecji.

Najważniejsze informacje o firmie:

- sprzedaż w ponad 60 krajach,

- 22 zakłady produkcyjne i ok. 9 000 pracowników,

- 967 własnych punktów sprzedaży i sklepów franchisingowych, w większości na ternie Rosji i w Chinach,

- 26 marek, ze szczególnym uwzględnieniem trzech marek premium w Europie - Jensen, Carpe Diem i Bico, w Azji - Slumberland i w Rosji – Askona,

- silna pozycja marek prywatnych.

Właścicielem Grupy Hilding Anders jest KKR, wiodąca światowa firma inwestycyjna m.in. w obszarach private equity, energetyce, infrastrukturze i nieruchomościach.

Przewiń do profilu firmy