Oferta pracy

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń

  • dokonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych

  • wykonywanie rutynowego czyszczenia i odkażania części i maszyn

  • współpraca przy opracowywaniu planów napraw, przeglądów i konserwacji

  • raportowanie z przeprowadzonych napraw

  • współpraca przy realizacji projektów CIP

  • szkolenie personelu produkcyjnego w zakresie konserwacji i konfiguracji sprzętu

  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w przeprowadzaniu remontów, napraw interwencyjnych i usuwaniu awarii maszyn i urządzeń

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych, instrukcji i specyfikacji technicznych

  • znajomość i stosowanie procedury LOTO

  • umiejętność obsługi komputera

  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i nadzoru maszyn i urządzeń

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych, zwyżek i podestów ruchomych

  • doświadczenie w branży medycznej lub automotive

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • ubezpieczenie grupowe

  • opiekę medyczną

  • pracę w międzynarodowym środowisku przy projekcie Greenfield

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • świadczenia z ZFŚS (karta sportowa, wczasy pod gruszą, premie/bony na święta),

  • szkolenia wewnętrzne i zagraniczne

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy