Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Thoni Alutec Sp. z o.o.

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych

  • systematyczne monitorowanie pracy urządzeń oraz napraw na wydziale Odlewni Kokilowej

  • lokalizowanie, diagnozowanie oraz usuwanie awarii, usterek

  • nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych

  • praca w systemie 1 zmianowym

  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę

  • możliwość awansu wewnętrznego (70% osób zatrudnionych na stanowiskach średniego i wyższego szczebla)

O nas

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli jest jedną z największych odlewni aluminium w Europie. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Produkujemy odlewy aluminiowe dla największych firm z branży medycznej, kolejowej, maszynowej, elektromechanicznej i energetycznej na świecie.