Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

ANTOLIN SILESIA Sp. z o. o.O firmie

  • Wrocławska 82, Strzelin
    Strzelin, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ANTOLIN SILESIA Sp. z o. o.

Wrocławska 82

Strzelin

Twój zakres obowiązków

Naprawy, modyfikacje i przeglądy okresowe maszyn produkcyjnych (wtryskarki, roboty, urządzenia montażowe, urządzenia i instalacje pomocnicze)

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • znajomość obsługi narzędzi ślusarskich,

  • znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki przemysłowej oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • gotowość do wykonywania pracy w systemie czterobrygadowym,

  • umiejętności pracy w zespole, inicjatywy w działaniu, komunikatywności

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP G1 do 1kV.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, miesięczna oraz roczna premia,

  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport, dofinansowanie dojazdów do pracy, imprezy integracyjne, środki z ZFŚS, premia wakacyjna i świąteczna, kantyna firmowa z dopłatą do posiłków

  • Przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem

  • Środowisko pracy oparte o nowoczesne technologie

  • Rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy Antolin, jak i w szkoleniach zewnętrznych. Poprzez rozwój kompetencji naszych pracowników jesteśmy bardziej efektywni,optymalizujemy zasoby i wnosimy know-how naszych specjalistów do rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

ANTOLIN SILESIA Sp. z o.o. należy do koncernu Grupo Antolin, jednego z największych producentów wnętrz samochodowych na rynku międzynarodowym. Oferujemy produkty o wysokiej wartości dodanej do wyposażenia wnętrz samochodów m.in: drzwi, kokpity, konsole. Długoletnia tradycja przemysłowa i szerokie portfolio technologii sprawiają , że jesteśmy ważnym partnerem do współpracy w branży motoryzacyjnej na świecie.

TWORZYMY WNĘTRZA MOTORYZACJI

W Antolin Silesia w Strzelinie produkujemy elementy drzwi dla klientów takich marek m.in jak: Ford, Mercedes, Toyota, Volvo, Skoda, VW.

Przewiń do profilu firmy