Logo Pracuj.pl

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

AS PRODUKTO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego i budynków;
  • współudział przy planowaniu przeglądów;
  • codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń w aspekcie elektrycznym, mechanicznym i hydraulicznym;
  • realizacja praz związanych z prewencyjnym utrzymaniem maszyn;
  • prefabrykacja rozdzielnic;
  • nadzór nad powierzonym sprzętem.

Nasze wymagania

  • praktycznego doświadczenia w działach technicznych;
  • wykształcenie techniczne ( zawodowe lub średnie ) ; elektryk/ elektromechanik;
  • umiejętności naprawy maszyn i urządzeń;
  • uprawnienia SEP 1kV ( mile widziane pomiarowe );
  • znajomości elektryki, mechaniki i pneumatyki;
  • mile widziane zamieszkanie w okolicach Torunia.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • umowę o pracę;
  • pracę w nowoczesnej, rozrastającej się firmie z własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym,
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole.

Firma AS Produkt zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem stref basenowych oraz SPA & Wellness (baseny otwarte, kryte, flotacyjne, biostawy, wodne place zabaw, sauny, łaźnie i wiele innych) poszukuje Stolarza. Praca głównie poza siedzibą firmy na terenie Polski – krótkie delegacje.

Przykładowe realizacje:

  • Wykonanie basenów oraz strefy SPA w Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce.
  • Rewitalizacja strefy basenowej oraz SPA & WELLNESS w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie.
  • Realizacja strefy basenowej i SPA w Hotelu Nosalowy Park w Zakopanem.

Po więcej zapraszamy tutaj:

Elektromechanik Utrzymania Ruchu, Toruń