Oferta pracy

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

LOGSTOR INTERNATIONAL Sp. z o.o.

  • Handlowa 1, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Handlowa 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka i naprawa maszyn oraz instalacji technologicznych,

  • konserwacja i okresowe przeglądy maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem,

  • modyfikacja maszyn,

  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa wykonywanych prac,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji (raportowanie).

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek Elektryk, Mechanik, Mechatronik,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki,

  • wiedza z zakresu automatyki będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i/lub schematów elektrycznych,

  • uprawnienia z grupy SEP,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera – MS Office,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • darmowy dostęp do nauki języków obcych

  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

LOGSTOR International Sp. z o.o., będąca częścią grupy KINGSPAN, to wiodący na świecie producent systemów rur preizolowanych. Od opracowania ponad 50 lat temu pionierskich rozwiązań w dziedzinie ogrzewania zdalaczynnego, które zrewolucjonizowały sektor energetyczny, firma wciąż wyznacza nowe standardy na rynku. Nasza produkcja poparta jest niezrównanym doświadczeniem w branży, wspartym ciągłymi innowacjami w zakresie najnowszych technologii.

W Polsce nasza produkcja odbywa się w czterech fabrykach, gdzie nasz zespół liczy ponad 600 osób.

Weź udział w naszej rekrutacji i dołącz do naszego zespołu!

www.logstor.pl

Przewiń do profilu firmy