Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

FIBRAIN Sp. z o.o.

  • Zaczernie (pow. rzeszowski)

    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania urządzeń i instalacji produkcyjnych,

  • Udział w planowaniu i wykonywaniu przeglądów i konserwacji prewencyjnych maszyn i instalacji,

  • Wprowadzanie zapisów z przeglądów i konserwacji do systemu komputerowego CMMS,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu (diagnostyka i usuwanie awarii),

  • Zgłaszanie możliwości zmian i wykonywanie modernizacji maszyn produkcyjnych,

  • Znajomość zasad 5 S oraz przestrzeganie obowiązków określonych w Systemie Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP,

  • Przygotowywanie listy elementów do zamówienia

  • Przeglądy, konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych,

  • Praca w systemie 4-brygadowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe,

  • Uprawnienia SEP I.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w największej firmie w Polsce produkującej światłowodowy osprzęt telekomunikacyjny oraz przyrządy światłowodowe i fotoniczne,

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

FIBRAIN Sp. z o.o. jest jednym z najnowocześniejszych polskich producentów osprzętu dla szeroko pojętej telekomunikacji XXI wieku. Obecnie firma zaliczana jest do grona liderów w Europie firm zajmujących się produkcją innowacyjnych rozwiązań światłowodowych oraz kompleksowych systemów do budowy sieci światłowodowych FTTX. W skład FIBRAIN Sp. z o.o. wchodzą trzy zakłady produkcyjne o bardzo dużej innowacyjności produkujące zaawansowane technologie światłowodowe. W jednym z zakładów odbywa się produkcja kabli światłowodowych. Oferta ciągle jest poszerzana o własne produkty sygnowane marką FIBRAIN. Firma posiada rozbudowaną sieć sprzedaży z centralą w Rzeszowie oraz oddziałami w Łodzi, Warszawie, Katowicach i Krakowie.

Przewiń do profilu firmy