Elektromechanik w dziale Budowy Maszyn

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 01 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny maszyn na podstawie rysunków2D i modeli 3D

  • Montaż instalacji pneumatycznej i elektrycznej maszyn i urządzeń na podstawie odpowiednich schematów

  • Dobór odpowiednich elementów montażowych

  • Bieżące wykonanie poprawek mechanicznych, detekcja błędów w obwodach elektrycznych i pneumatycznych

  • Regulacje mechaniczne i elektryczne uruchamianych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia poprawności ich działania

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w budowie lub uruchamianiu maszyn

  • Wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki i automatyki maszyn

  • Dobra znajomość komponentów pneumatyki i elektryki

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych (rekomendowany EPLAN)

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych oraz elektronarzędzi

  • Umiejętność czytania rysunków 2D

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie nażycie, wczasy pod gruszą, karta multisport,bony na święta, kolonie i zimowiska dla dziecii inne.)

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Przejrzysty system kształcenia umożliwiający rozwój i awans pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Dział Budowy Maszyn w Phoenix Contact Wielkopolska zaczął funkcjonować w naszej firmie od 2005 roku.

Stosowane technologie w budowanych aplikacjach to min.: systemy transportu międzyoperacyjnego, systemy handlingu, robotyka, systemy wizyjne, i wiele innych.

Wychodząc na przeciw sytuacji na rynku pracy oraz podnoszenia konkurencyjności dla pracowników specjalistycznych w ramach struktury działu uruchomiony został dodatkowy oddział Budowy Maszyn zlokalizowany w Poznaniu. Skupia on jeden zespół projektowy który jest odpowiedzialny za realizację w pełnym zakresie nowych maszyn a także testowanie nowych rozwiązań oraz wprowadzanie nowych technicznych standardów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.